V tuto chvíli nemáme žádná koťátka, ale plánujeme.....  

V případě zájmu o koťátko mne prosím kontaktujte na email: yveta.jehlarova@seznam.cz nebo na messenger. Na sms s dotazem na dostupnost a cenu nereaguji. Telefonická konzultace pouze po dohodě předem.  Děkuji za pochopení.
 
V tuto chvíli hledám spolehlivý a milující hosting pro kocourka Gannicuse. Pokud jste z Přerova, nemáte doma jiná zvířata a máte zájem mít doma již dospělého ragdollího parťáka, napište mi o více informací. Kocourek neznačkuje, je kontaktní a hravý. V tuto chvíli má antikoncepční čip a časem po kastraci přejde do vlastnictví nových páníčků. Více info ve zprávě: yveta.jehlarova@seznam.cz

 Naše koťátka jsou z malého, rodinného chovu, testovaného na infekční nemoci FIV a FELV a genetické choroby PKD (Polycystické onemocnění ledvin) a HCM (Hypertrofie srdečního svalu). V době odběru jsou řádně vymazlená, plně socializovaná, kompletně vakcinovaná, 4x odčervená, s očkovacím průkazem nebo pasem, s identifikačním čipem Datamars Slim, registrovaným v Národním registru zvířat.  Poskytujeme záruku na genetická onemocnění, garantujeme 100% ragdollí původ a milující povahu. Doživotní chovatelský servis samozřejmostí. Krmíme pouze superprémiovými granulkami, přemraženým kuřecím a hovězím masem, kvalitními masovými konzervami a kapsičkami, kozím mlíčkem a vitamínovými doplňky. Vše u nás vidění. Koťátka odcházejí do nových domovů nejdříve ve 14. týdnu věku. Koťátka určená na mazlíčka, jdou do nových domovů již kastrovaná. Všechna námi vypiplaná miminka mají vždy Průkaz Původu FIFE, odjíždějí s bohatou výbavičkou a kopiemi testů obou rodičů.


 

 

 

Kontakt

Yveta Jehlářová Přerov, Czech republic
+420604378728 yveta.jehlarova@seznam.cz